Agencja reklamowa Białystok
  1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Blog
  6. /
  7. Szablony wiadomości w poczcie...
Jeśli korzystasz ze skrzynki e-mail firmy Google i chcesz za darmo wysyłać całkiem dobrze wyglądające wiadomości, ten krótki tekst jest dla Ciebie. Co więc trzeba zrobić? Wystarczy zainstalować dodatek BEE Templates for Gmail. Aby z niego skorzystać, należy kliknąć znak plusa po prawej stronie (na marginesie) skrzynki pocztowej w wersji desktopowej. Naszym oczom ukaże się wtedy „sklep” z dodatkami do Gmail i G Suite:
W oknie wyszukiwarki wpisujemy „BEE Templates for Gmail”, klikamy w dodatek, a później przycisk „Zainstaluj”. Następnie potwierdzamy opcję dodania BEE Templates do konkretnego adresu e-mail oraz akceptujemy dostępu do konta („Google udostępni Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, preferencje językowe i zdjęcie profilowe BEE Templates for Gmail”). Zainstalowany dodatek pojawi się po prawej stronie skrzynki pocztowej, tuż nad przyciskiem „+”.
Teraz możemy korzystać z dostępnych szablonów dla skrzynki Google. Otwieramy więc nową wiadomość i klikamy w ikonkę w prawej dolnej części maila. Naszym oczom ukażą się następujące opcje: wiadomości osobiste, zaproszenia i wydarzenia, resume i CV, produkty i promocje usług, newsy i blogi oraz możliwość dostępu do płatnej wersji BEE Pro.
Zobaczmy więc, jak wygląda jeden z szablonów:
Tak wygląda fragment maila:
Teraz już tylko pozostaje wpisać właściwe daty naszego wydarzenia i zaprosić znajomych na mecz Super Bowl, np. przed telewizorem.
Bezpośredni link do BEE Templates for Gmail
Fot. gabrielle_cc-4448339 (Pixabay.com)
Agencja reklamowa Studio DS Info – kontakt

Agencja reklamowa Białystok